Avatar
Mgr. Martin Vávra

Poslední přihlášení 29. 03. 2016

Společenská role
Pedagog, Student
Název školy/instituce
Univerzita Palackého v Olomouci
Stupeň vzdělávání
Vysokoškolské
ModulDiskuze
25. 09. 2012
ForumKLUB
Dobrý den, jsem učitel hudební výchovy a matematiky na základní škole a také studuji doktorský studijní program Hudební teorie a pedagogika na UP v Olomouci. Specializuji se na využití hudebního softwaru ve výuce na ZŠ a SŠ. Chtěl bych Vás touto cestou požádat o vyplnění zaslaného dotazníku, jehož výsledky budou součástí mé dizertační práce. Dotazník je anonymní, je zaměřen na znalosti a dovednosti v oblasti práce s hudebním softwarem a také na zkušenosti s hudebním softwarem v pedagogické praxi. Jeho vyplnění Vám zabere cca 5 - 10 min. Předem děkuji za Vaši ochotu a také čas věnovaný tomuto dotazníku. Velmi si vážím Vaší pomoci. S přátelským pozdravem Martin Vávra email: vavramartin@centrum.cz Odkaz na dotazník: https://docs.google.com/spreadsheet/vie ... E6MQ#gid=0
ModulČlánky
10088
4
02. 08. 2011
Tento článek se zabývá využitím virtuálních hudebních nástrojů a DAW aplikací nejen při výuce hudební výchovy na základní nebo střední škole, ale také při další práci učitelů hudební výchovy, jako je příprava hudebního materiálu či doprovodu k písním, různým kulturním vystoupením (školní sbor, dramatický kroužek, hudební soutěže a vystoupení, besídky apod.) a jiným příležitostem.
ModulČlánky
01. 02. 2013
Dobrý den, omlouvám se za pozdní reakci. Vídím však, že paní Hublová Vám již na dotaz odpověděla. Budu rád, pokud článěk použijete na Vašem webu.