ModulDiskuze
13. 08. 2020
ForumVýuka jazyků - praktické otázky
Dobrý den, nechci kvůli tomu zakládat nové téma. Je toto dobrý překladač https://www.prekladaczdarma.cz/ ? Případně jaký zvolit, aby překlady byly 100%? Používám tento a jsem s ním spokojená, ale nejsem si jistá jestli je opravdu přesný a mohu se na něj spolehnout. Omlouvám se jestli to sem nepatří.
ModulDiskuze
26. 05. 2020
ForumVýchova ke zdraví v MŠ
Souhlasím s vámí, ve školce je problém, že obyčejnou vodu dostávají minimálně. K jídlu je to šťáva nebo sladký čaj. Ke svačině někdy dostávají pitíčka a to tomu také moc nepomáhá. Moje děti si tedy nosily do školky flašku s vodou, ale i tak to není za mě moc. Tady *nepovolená reklama* se např. píše, že nedostatek tekutin může mít následky do budoucna a jde i o to, že si děti nevybudují ten návyk do života.
ModulDiskuze
15. 04. 2020
ForumSpeciálně pedagogické terapie
Dobrý den, taky bych prosila o radu, pokud se tu najde někdo kdo se vyzná. Zaujalo mě cvičení z tohoto článku *nepovolená reklama* "jumping" Chtěla bych ho začít dělat doma, možná si zajít na pár lekcí abych věděla co a jak. Napadlo mě, že by se to dalo skloubit s trampolínou pro děti. Existuje nějaká, která by vyhovovala jak pro mé cvičení, tak dětem na hraní? Nebo se musí koupit 2 trampolíny zvlášť? Předem děkuji za tipy a budu ráda za každý tip na trampolínu vhodnou pro jumping.
ModulDiskuze
17. 03. 2020
ForumOdkazy a inspirace do výuky
Dobrý den, máte někdo zkušenost s mechovými obrázky? Jako v tomto článku *nepovolená reklama* napadlo mě, že by to mohli vytvořit děti u mě v kroužku. Dělal to už někdo doma? Nějaké nápady a tipy co k tomu budeš vše potřeba? Samozřejmě si představuji pro každé dítě jen nějaký malý "obrázek" a mech tipuji musím koupit z internetu že? Budu ráda za každý nápad jak to uskutečnit, děkuji.
ModulČlánky
04. 02. 2021
Dobrý den, onyx je Řecky nehet. Jak se řekne lámavý nehet, případně lámavé nehty, nebo i zlomený nehet. Něco na ten způsob. Mockrát děkuji za odpověď
ModulČlánky
26. 07. 2019
Dobrý den, vždy jsem měla za to, že trička jsou vždy tištěna sítotiskem. Dnes jsem objevila tento článek https://www.attackpromotion.cz/nejcasteji-vyuzivane-technologie-tisku-na-textil/ kde se zmiňují všechny způsoby potisku triček.  Mohli byste mi říct zásadní rozdíl mezi sítotiskem a digitálním potiskem? Chystám se si nechat potisknout větší počet triček s logem a nevím, která metoda je lepší. Asi budou velkou roli hrát peníze. Předem děkuji