Nic nebylo nalezeno.

ModulČlánky
10. 09. 2021
Dobrý den, měla bych na Vás otázku. Pracuji v menší firmě, ale za nějakou dobu nás čeká prezentace před důležitým klientem. Budeme používat půjčený dataprojektor. Ale ještě jsme ho nevybrali, tak bych se chtěla zeptat, jestli nemáte nějakou dobrou zkušenost s nějakou půjčovnou popřípadě s někým, kdo by rád zapůjčil. Kdžytak Praha a okolí :)
ModulČlánky
31. 08. 2021
Dobrý den přeji, dneska jsem narazila na článek, který napovídá dát povlečení jako dárek; jak se nám Vánoce blíží, tak přemýšlím, jestli bude vhodný dárek právě povlečení :) Co si o tom myslíte, je to dobrý dárek? Za mě celkem praktický, ale víte co, není to takový něco, s čím si člověk hraje. Dárky by měly být pro 5-ročního syna a 8-letou dceru. Nebo máte jiné nápady a návrhy? Určitě bych volila dětské motivy, třeba Krtečka a Makovou panenku :)
ModulČlánky
14. 06. 2021
Dobrý den, obracím se na Vás s takovou prosbou ohledně úloh v matematice. Mám dceru, která má příští rok dělat přijímačky z matematiky na střední, nemáte někdo nějaké tipy/ rady, jak se na to nejlépe připravit? Narazila jsem na portál: https://nanecisto.online/matematika/ a tak se chci zeptat, jestli někdo nemáte zkušenosti. Díky moc za jakoukoliv zpětnou vazbu :)